Levné plavby - last minute plavby s CK Orbis Link - Aurea Spa
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Jste zde: Levné plavby Aurea Spa

Aurea Spa

Využijte svoji dovolenou na moři k důkladnému odpočinku a relaxaci těla i duše. Díky speciálnímu lázeňskému areálu se můžete nechat hýčkat a ošetřovat, odpočívat v příjemném, klidném prostředí, provoněném exotickými vůněmi.

Pokud si chcete celou škálu lázeňských služeb využít naplno, zarezervujte si kajutu v kategorii Aurea. Tyto kajuty jsou umístěné v blízkosti lázeňského areálu a v jejich ceně je již základní balíček lázeňských procedur. Více o kajutách Aurea zde: kajuty MSC

 

MSC Magnifica, MSC Aurea Spa 2K luxusní oáze wellnes nazývanou Aurea Spa patří:

Moderní fitness centrum s celou řadou běhacích pásů a velkým výběrem posilovacích strojů, k dispozici je odborně proškolená obsluha a pro sestavení individuálního tréninkového plánu je možné si najmout osobního trenéra. Samozřejmostí jsou čisté ručníky, podložky na cvičení a pitná voda. Studio fitness pořádá během plavby také za poplatek různá speciální cvičení (jóga, pilates, zumba apod.), na cvičení je třeba se předem přihlásit.

 

MSC Sinfonia, MSC Aurea Spa 3 


V lázeňském centru naleznete finskou saunu, tureckou parní lázeň, velkou vířivku a podle principů feng shui zařízenou odpočinkovou místnost. Samozřejmostí jsou služby kadeřníka, kosmetičky, manikúra a pedikúra. Společnost MSC je nejvíce pyšná na svoji hlavní nabídku Aurea Spa, kterou tvoří celá řada speciálních orientálních masáží a ošetření, která jsou prováděna terapeuty z Bali. Těšit se můžete na masáž chodidel, masáž lávovými kameny, masáž s použitím bylin, vonných éterických olejů či himalájské soli. Masáž je možné si objednat přímo na recepci Aurea Spa nebo telefonicky z kajuty. Aby si byli klienti zcela jisti, že dělají pro své tělo to nejlepší, je možné se objednat na konzultaci s lázeňským lékařem či terapeutem.

 

MSC Aurea SPA 5 

Máte-li v úmyslu se nechat hýčkat po celou dobu plavby, je možné si objednat celou řadu zvýhodněných lázeňských balíčků. Doporučujeme rezervaci před plavbou, rádi vám zašleme aktulizovanou nabídku pro konkrétní loď a rezervaci zajistíme. 
Příklad lázeňských balíčků pro jednotlivce či pro páry:  

                       - Golden Jasmine
                       - Platinum Rose
                       - Diamond Orchid Deluxe
                       - Aurea Dream
                       - Aurea Relax

Příklad procedur v balíčku Golden Jasmine:
• osobní konzultace
• bylinný čaj na uvítanou
• volný vstup do sauny a tureckých lázní po celou dobu plavby
• balijská masáž v délce 45 minut
• balijská masáž chodidel
• ošetření obličeje v délce 60 minut
• procedura thalassoterapie "Flowers and Sea" v délce 60 minut

Detailní informace k objednání a cenám lázeňských balíčků vám sdělíme při rezervaci plavby. Pro plavbu zaměřenou na lázeňské služby a fitness doporučujeme rezervovat velké, nejmodernější lodě. 

 

Ceník služeb MSC Aurea ke stažení ZDE

 

 

 

              


Fotogalerie

MSC Aurea SPA 5 MSC Magnifica, MSC Aurea Spa 2 MSC Sinfonia, MSC Aurea Spa 3 Prostory Aurea Spa Turecké lázně Vířivla v Aurea Spa Vstupní prostor Aurea Spa