Levné plavby - last minute plavby s CK Orbis Link - Destinace - Transatlantické plavby
X
222 717 500
702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby
Jste zde: Levné plavby Destinace Transatlantické plavby

Dálkové plavby přes Atlantik

Na podzim a na jaře dochází k přesunu výletních lodí mezi Evropou, Karibikem a Jižní Amerikou. Tyto dálkové plavby trvají 2 - 3 týdny, během kterých si můžete plně vychutnat komfort luxusních lodí. Využijte wellness zázemí na velké lodi k relaxaci nebo se zapojte do vzdělávacích programů, během kterých se navíc zdokonalíte v cizím jazyce. Oblíbenými zastávkami na transatlantických plavbách jsou Kanárské ostrovy a rozkvetlá Madeira.

 

strange - dragon - blood - trees madeira

    Dračinec dračí, Madeira, Portugalsko

Trasy plaveb přes Atlantik

Dlouhé plavby mají na svém počátku a pak s blížícím se cílem zastávky v zajímavých přístavech dané oblasti. Oblíbenou zastávkou jsou přístavy na Kanárských ostrovech. Ostrovy „věčného jara“ vás překvapí svojí rozmanitostí a nadchnou skvělou atmosférou a pohostinností. Toulky městskými ulicemi s venkovními restauracemi a kavárnami, koupání na krásných plážích nebo zajímavý poznávací výlet budou skvělým zpestřením plavby.
Na madeirský přístav Funchal je krásný pohled z paluby lodi: město na svazích prudce se zvedajících kopců nabízí nákupní možnosti, památky i příjemné procházky městskými parky a po pobřežních promenádách. Nepřeberné množství exotických rostlin zvláštních tvarů a pestrobarevné květy můžete obdivovat v botanické zahradě. 
Některé trasy jsou naplánované se zastávkami v Maroku. V Agadiru či v Casablance na vás dýchne kouzlo Afriky. Hlučná tržiště s pestrou nabídkou zboží, tajuplně vypadající staré části mnoha severoafrických měst - mediny a zvukomalebné vyvolávání muezzina patří neodmyslitelně k této exotické zemi.

 

Skala de Ville morocco

    MarokoŽivot na palubě lodi během plavby

Při přeplouvání Atlantiku budete trávit několik dní za sebou pouze na palubě lodi. To je jedinečná příležitost, jak si skutečně oddechnout naplno, ponořit se do sebe, pozorovat hladinu moře a nekonečné obzory. Vyhraďte si tento vzácný čas jen pro sebe, začtěte se do knížky, zajděte si na matiné.
Na lodích jsou skvěle vybavené wellness areály, nechybí sauna, turecké parní lázně i bazénky pro thalassoterapii či hydroterapii. Nechte se hýčkat, dopřejte si uvolňující masáž nebo léčebný zábal. O celé škále lázeňských služeb a promoakcích se dozvíte z palubních novin nebo z letáku, které obdržíte při nalodění.
U hlavního bazénu nebo v baru probíhá denně mnoho animací: můžete si zacvičit, zúčastnit se soutěží a kvízů, naučit se nové tance. Inspirativní jsou různé výtvarné kursy i kuchařské a barmanské show.
Dobře vybavené posilovny najdete na každé lodi. Další možnosti sportování jsou na horních palubách. Zábavný je minigolf, více adrenalinu zajistí simulovaná jízda ve Formuli 1, šplhání po horolezecké stěně či v lanovém centru.
Lodě skýtají tak velké možnosti zábavy, že se nemůžete nudit ani během dlouhé přeplavby oceánu.

 

CL CGC BR1013PG Actv Billiards02


 

Nabídka a termíny

Plavby s přeplutím Atlantiku či jiné dálkové plavby se pořádají na jaře a na podzim, tedy v mezisezónních obdobích exotických a evropských destinací. Pravidelně tyto plavby nabízejí lodní společnosti Costa Cruises, MSC, Norwegian Cruise Line a další. Dálkové plavby jsou často nabízené jako balíček plavba + jednosměrná letenka. Poměr cena versus výkon bývá u těchto plaveb velice dobrý. Za příznivou cenu získáte perfektní hotelové služby na plovoucím resortu a poznávací zájezd v jednom. Doporučujeme rozšířit si plavbu o pobyt v exotické destinaci.Plavby


nalezeno zájezdů: 1

Allure of the Seas (z Barcelony)

Allure of the Seas (z Barcelony)

15-denní plavba do schránky
Allure of the Seas je jedna z největších výletních lodí, která byla kdy postavena, pětkrát větší než legendární Titanic. Na její palubě i vevnitř budete mít dost času a možností na odpočinek nebo zábavu, cokoliv co máte rádi. Mimo jiného zde naleznete…