Levné plavby - last minute plavby s CK Orbis Link - Loď - Costa Favolosa
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Jste zde: Levné plavby Lodě Plavby Costa Cruises Costa Favolosa

Costa Favolosa


Na překrásné lodi Costa Favolosa se budete cítit skvěle. Zaujme vás design interiéru z nejlepších materiálů: mramoru, travertinu, onyxu či ušlechtilého mahagonového a hruškového dřeva. V interiéru je rovněž použit křišťál Swarovski, který jakoby prší ze stropu haly, nebo kousky muranského skla, zdobící Club Restaurant. Každé jídlo je událostí, která zcela uspokojí vaše smysly. V srdci plavidla se ukrývají unikátní lázně Samsara Spa, kde dosáhnete rovnováhy těla a ducha.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE O LODI:
Lodní společnost: Costa Cruises
Vlajka: Itálie
Rok spuštění na vodu: 2012
Vyrobeno v loděnici: Fincantieri - Marghera, Itálie
Délka / šířka: 290 m / 35,5 m
Výtlak: 114 500 BRT
Pohon: diesl-elektrický motor 34 000 kW
Rychlost: 23 uzlů
Počet palub pro cestující: 14
Kapacita: 3 012 pasažérů
Počet členů posádky: 1 110  osob


VYBAVENÍ LODĚ:

Stravování: 2 hlavní restaurace s obsluhou, bufetová restaurace s možností posezení uvnitř i na otevřených palubách, restaurace a la carte Club Favolosa a klubový Wellness Restaurant Samsara (za příplatek).

Kluby a bary: celkem 14 různých zařízení; z toho kuřácký salonek Tabac Blonde Montespan, kavárna s cukrárnou a čokoládovou fontánou Caffetteria Porta d`Oro, Camelot Piano Bar, diskotéka Etoile.

Kultura a zábava: divadelní kabaretní show moderovaná ve světových jazycích, živá hudba k poslechu i tanci v barech, taneční sál, 4D kino, diskotéka, kasino, knihovna, nákupní galerie, internetový koutek, Play Station, simulátor Grand Prix F1, velkoplošná obrazovka nad hlavním bazénem.  

Sport: dobře vybavené fitness s výhledem na moře, dráha na jogging, golfový trenažer, multifunkční sportovní hřiště, skupinová cvičení (jóga, strečink apod.)

Relaxace: 2 otevřené bazény, tobogán, 1 krytý bazény s posuvnou střechou, 5 vířivek, wellness areál Samsara Spa – fitness centrum, masážní místnosti, sauna, turecké lázně a solárium.

Pro děti: dětský klub Squok s programem a animacemi pro 2 věkové skupiny, herna, dětský bazének, videohry, kluby pro mládež TeenZone pro 2 věkové skupiny, diskotéka pro mládež. Více zde...

(změny ve vybavení lodi vyhrazené; některé služby jsou za poplatek)