Levné plavby - last minute plavby s CK Orbis Link - Loď - MSC Divina
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Livorno)

9-denní plavba
strava: plná penze
od 6 065

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 511

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Messina)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 8 280

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (Neapol)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 511
Jste zde: Levné plavby Lodě Plavby MSC MSC Divina

MSC Divina


Pro tuto velkou výletní loď je příznačný styl a láska k detailu. Městský životní styl umožňuje společenská setkávání. Objevíte tu prostory od italské pizzerie po divadlo Pantheon v broadwayském stylu, vybavení od blyštivého schodiště s kameny Swarowski po klidné zákoutí s bazénem Top 18. Loď MSC Divina budou milovat i děti a mládež díky hravému aquaparku, nejnovějším videohrám a bowlingu. Rozlehlé wellness centrum naleznete na přídi v sousedství krytého bazénu a vířivek.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE O LODI:
Lodní společnost: MSC Cruises
Vlajka: Panama
Rok spuštění na vodu: 2012
Vyrobeno v loděnici: STX Europe, St. Nazaire, Francie
Délka / šířka: 333 m / 38 m
Výtlak: 139 072 BRT
Pohon: dieslový motor 40 000 kW 
Rychlost: 24 uzlů
Počet palub pro cestující: 14
Kapacita: 3 502 pasažérů
Počet členů posádky: 1 388  osob

 

Lodě třídy Fantasia: virtuální prohlídkaVYBAVENÍ LODĚ:

Stravování: 
3 hlavní restaurace s obsluhou, bufetová restaurace s možností posezení uvnitř i na otevřených palubách, restaurace Dedicated pro hosty ubytované v Yacht Clubu; za příplatek specializovaná italská restaurace Ristorante Italia a steak house Eataly.

Kluby a  bary: celkem 21 různých zařízení - z toho Cybercafé, Sports Bar s velkoplošnými obrazovkami s možností sledovat světové sportovní události, kavárna Café Italia, kuřácký salonek Cigar Lounge, Golden Jazz Bar, privátní vyhlídkový salonek pro hosty Yacht Clubu Top Sail Lounge a další.

Kultura a zábava: divadelní kabaretní show moderovaná ve světových jazycích, živá hudba k poslechu i tanci v barech, 4D kino, knihovna, umělecká galerie, karetní salonek, internetový koutek, simulátor Formule1, velkoplošná obrazovka nad hlavním bazénem, animační program, diskotéka, karaoke, kasino, barmanské a kuchařské show; nákupní galerie s obchody duty free.

Sport: velké, dobře vybavené fitness s výhledem na moře, multifinkční sportovní hřiště, tenis, squash, dráha pro jogging či walking, shuffleboard, skupinové cvičení (jóga, strečink, aqua cycling apod.)

Relaxace: otevřený bazén s aquaparkem, tobogán, krytý bazén, vířivky, wellness areál Aurea Spa s nabídkou masáží a dalších lázeňských procedur, sauna, pára, solarium, odpočinková relaxační zóna, kadeřník, kosmetika.

Pro děti: dětské kluby s programem a animacemi pro 4 věkové skupiny, herna, dětský bazének, videohry, diskotéka pro mládež. Více zde 

(změny ve vybavení lodi vyhrazené; některé služby jsou za poplatek)