Levné plavby - last minute plavby s CK Orbis Link - Loď - MSC Fantasia
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Livorno)

9-denní plavba
strava: plná penze
od 6 065

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 511

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Messina)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 8 280

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (Neapol)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 511
Jste zde: Levné plavby Lodě Plavby MSC MSC Fantasia

MSC Fantasia


Elegantní velká loď se pyšní prostornými horními palubami. U centrálního bazénu s aquaparkem a tobogánem působí celý den mezinárodní animační tým a tak je tu živo a zábava po celý den. Večer se zábava přesouvá do rozlehlého divadelního sálu L´Avangardia, k barům či do kasina. Plovoucí resort MSC Fantasia nabízí pohodlné kajuty mnoha typů, nejvíce jsou zastoupené  kajuty s balkonem; rodiny s dětmi uvítají možnost ubytování ve spojených kajutách.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE O LODI:
Lodní společnost: MSC Cruises
Vlajka: Panama
Rok spuštění na vodu: 2008
Vyrobeno v loděnici: STX Europe, Francie
Délka / šířka: 333 m / 38 m
Výtlak: 137 936 BRT
Pohon: diesl-elektrický motor 
Rychlost: 23 uzlů
Počet palub pro cestující: 13
Kapacita: 3 274 pasažérů
Počet členů posádky: 1 370  osob


Loď MSC Fantasia, restaurace: virtuální prohlídka

 

VYBAVENÍ LODĚ:

Stravování: 
3 hlavní restaurace s obsluhou, bufetová restaurace s možností posezení uvnitř i na otevřených palubách, restaurace Dedicated pro hosty ubytované v Yacht Clubu, specializovaná mexická restaurace El Sombrero Tex Mex za příplatek.

Kluby a  bary: celkem 20 různých zařízení - z toho vinárna Toscana, Sports Bar s velkoplošnými obrazovkami s možností sledovat světové sportovní události, kavárna Il Cappuccino Coffee Bar, privátní vyhlídkový salonek pro hosty Yacht Clubu Top Sail Lounge a další.

Kultura a zábava: divadelní kabaretní show moderovaná ve světových jazycích, živá hudba k poslechu i tanci v barech, 4D kino, knihovna, umělecká galerie, karetní salonek, internetový koutek, simulátor Formule1, velkoplošná obrazovka nad hlavním bazénem, animační program, diskotéka, kasino, barmanské a kuchařské show; nákupní galerie s obchody duty free.

Sport: velké, dobře vybavené fitness s výhledem na moře, multifinkční sportovní hřiště, tenis, squash, dráha pro jogging či walking, shuffleboard, skupinové cvičení (jóga, strečink apod.)

Relaxace: otevřený bazén s aquaparkem, tobogán, krytý bazén, vířivky, wellness areál Aurea Spa s nabídkou masáží a dalších lázeňských procedur, sauna, pára, solarium, odpočinková relaxační zóna, kadeřník, kosmetika.

Pro děti: dětské kluby s programem a animacemi pro 4 věkové skupiny, herna, dětský bazének, videohry, diskotéka pro mládež. Více zde.  

(změny ve vybavení lodi vyhrazené; některé služby jsou za poplatek)