Levné plavby - last minute plavby s CK Orbis Link - Loď - MSC Magnifica
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Livorno)

9-denní plavba
strava: plná penze
od 6 065

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 511

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Messina)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 8 280

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (Neapol)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 511
Jste zde: Levné plavby Lodě Plavby MSC MSC Magnifica

MSC Magnifica


Velký plovoucí resort MSC Magnifica vás nadchne velkými možnostmi zábavy na svých palubách, pojmenovaných po romantických místech. Večer se tančí v Amethista Lounge, mladí směřují své kroky do diskotéky T 32, muži na kubánskou Cohibu do kuřáckého salonku. Celodenní animační program probíhá na horní palubě u bazénu nebo v exoticky vyzdobeném baru Tiger. Rodiny si užijí při minigolfu, dětská klubovna zabaví dítě každého věku při zajímavém programu či videohrách.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE O LODI:
Lodní společnost: MSC Cruises
Vlajka: Panama
Rok spuštění na vodu: 2010
Vyrobeno v loděnici: Aker Yards, Francie
Délka / šířka: 293 m / 32 m
Výtlak: 95 128 t
Pohon: dieslový motor 
Rychlost: 23 uzlů
Počet palub pro cestující: 13
Kapacita: 3 223 pasažérů
Počet členů posádky: 1 038  osob


Lodě třídy Musica: virtuální prohlídkaVYBAVENÍ LODĚ:

Stravování: 
2 hlavní restaurace s obsluhou, bufetová restaurace s možností posezení uvnitř i na otevřených palubách; za příplatek specializovaná orientální restaurace Oriental Plaza a L'Oasi.

Kluby a  bary: celkem 17 různých zařízení - z toho centrální s pódiem Tiger Bar, L´Olimpiade Sporting Bar s velkoplošnými obrazovkami s možností sledovat světové sportovní události, kuřácký salonek Cuba Lounge Cigar Room, T 32 Disco a další.

Kultura a zábava: divadelní kabaretní show moderovaná ve světových jazycích, živá hudba k poslechu i tanci v barech, 4D kino, knihovna, umělecká galerie, karetní salonek, internetový koutek, velkoplošná obrazovka nad hlavním bazénem, animační program, diskotéka, karaoke, kasino, barmanské a kuchařské show; nákupní galerie s obchody duty free.

Sport: velké, dobře vybavené fitness s výhledem na moře, multifinkční sportovní hřiště, tenis, dráha pro jogging či walking, shuffleboard, bowling, skupinové cvičení (jóga, strečink apod.); Bike Corner pro rezervaci výletů na kole.

Relaxace: otevřený bazén, krytý bazén, vířivky, wellness areál Aurea Spa s nabídkou masáží a dalších lázeňských procedur, sauna, pára, solarium, odpočinková relaxační zóna, kadeřník, kosmetika.

Pro děti: dětské kluby s programem a animacemi pro 4 věkové skupiny, herna, dětský bazének, videohry, diskotéka pro mládež. Více zde 

(změny ve vybavení lodi vyhrazené; některé služby jsou za poplatek)