Levné plavby - last minute plavby s CK Orbis Link - Loď - MSC Meraviglia
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Livorno)

9-denní plavba
strava: plná penze
od 6 065

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 511

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Messina)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 8 280

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (Neapol)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 511
Jste zde: Levné plavby Lodě Plavby MSC MSC Meraviglia

MSC Meraviglia


Nejnovější loď fotily vyplula na moře v červnu 2017. Supermoderní plavidlo nové generace se pyšní elegantním interiérem a příjemnými dekoracemi a zajímavými dekoracemi. Na lodi MSC Meraviglia můžete navštívit představení prestižního cirkusu De Soleil a k dispozici je dalších mnoho druhů zábavy.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE O LODI:
Lodní společnost: MSC Cruises
Vlajka: Panama
Rok spuštění na vodu: 2017
Vyrobeno v loděnici:
Délka / šířka: 
Výtlak: 
Pohon:
Rychlost: 
Počet palub pro cestující: 18
Kapacita:  5 654 hostů
Počet členů posádky:

 

VYBAVENÍ LODĚ:

Stravování:
hlavní restaurace Waves s obsluhou, bufetová restaurace Market Place s možností posezení uvnitř i na otevřených palubách, restaurace pro hosty ubytované v Yacht Clubu; za příplatek specializovaná restaurace L' Arabesque Panoramic, italská Ristorante Italia a steakhause Eataly .

Kluby a bary: celkem 14 různých zařízení - z toho bar s pódiem, Infinity Atrium, Bamboo Bar, zmrzlinový bar, privátní vyhlídkový salonek pro hosty Yacht Clubu Top Sail Lounge a další.

Kultura a zábava: divadelní kabaretní show moderovaná ve světových jazycích, živá hudba k poslechu i tanci v barech, 4D kino, amfiteátr Horizon, knihovna, umělecká galerie, karetní salonek, internetový koutek, velkoplošná obrazovka nad hlavním bazénem, animační program, diskotéka, kasino, barmanské a kuchařské show; nákupní galerie s obchody duty free, cukrárna.

Sport: velké, dobře vybavené fitness, multifunkční sportovní centrum, lanové horolezecké centrum, simulátor F1, bowling, dráha pro jogging či walking, skupinové cvičení (jóga, strečink apod.)

Relaxace: otevřený bazén s aquaparkem, tobogán, krytý bazén, vířivky, wellness areál Aurea Spa s nabídkou masáží a dalších lázeňských procedur, sauna, pára, solarium, odpočinková relaxační zóna, kadeřnický salon Jean Luis David, kosmetika.

Pro děti: dětské kluby s programem a animacemi pro 4 věkové skupiny, herna, dětský bazének, videohry, diskotéka pro mládež; více zde.

(změny ve vybavení lodi vyhrazené; některé služby jsou za poplatek)