Levné plavby - last minute plavby s CK Orbis Link - Loď - MSC Musica
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Livorno)

9-denní plavba
strava: plná penze
od 6 065

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 511

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Messina)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 8 280

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (Neapol)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 511
Jste zde: Levné plavby Lodě Plavby MSC MSC Musica

MSC Musica


V elegantních a minimalistických dekoracích a nábytku této středně velké lodi MSC Musica převládají čisté linie a barevné ladění do zemitých tónů červené. Zajímavé kamenné plastiky jsou umístěné v nákupní galerii a v centrálním třípatrovém atriu. Zábavné animační programy probíhají na pódiu u hlavního bazénu. Mnohostranní umělci vystupují každý večer v divadle La Scala. Skvělou relaxaci poskytuje wellness areál, nabízející služby balijských masérů.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE O LODI:
Lodní společnost: MSC Cruises
Vlajka: Panama
Rok spuštění na vodu: 2006
Vyrobeno v loděnici: Fincatieri, Itálie
Délka / šířka: 293 m / 32 m
Výtlak: 92 409 BRT
Pohon: dieslový motor 31 680 kW 
Rychlost: 22 uzlů
Počet palub pro cestující: 13
Kapacita: 2 550 pasažérů
Počet členů posádky: 1 014  osob

 

Loď MSC Musica: virtuální prohlídkaVYBAVENÍ LODĚ:

Stravování: 
2 hlavní restaurace s obsluhou, bufetová restaurace s možností posezení uvnitř i na otevřených palubách; za příplatek specializovaná restaurace Il Giardino a sushi bar Kaito.

Kluby a  bary: celkem 16 různých zařízení - z toho centrální s pódiem Il Tucano Lounge, kuřácký salonek Havana Club, Q 32 Disco, vinárna L´enoteca Wine Bar a další.

Kultura a zábava: divadelní kabaretní show moderovaná ve světových jazycích, živá hudba k poslechu i tanci v barech, kino, knihovna, karetní salonek, internetový koutek, velkoplošná obrazovka nad hlavním bazénem, animační program, diskotéka, karaoke, kasino, barmanské a kuchařské show; nákupní galerie s obchody duty free.

Sport: velké, dobře vybavené fitness s výhledem na moře, multifinkční sportovní hřiště, tenis, golfový simulátor, dráha pro jogging či walking, shuffleboard, minigolf, skupinové cvičení (jóga, strečink apod.).

Relaxace: otevřený bazén, vířivky, wellness areál Aurea Spa s nabídkou masáží a dalších lázeňských procedur, sauna, pára, solarium, odpočinková relaxační zóna, kadeřník, kosmetika.

Pro děti: dětské kluby s programem a animacemi pro 4 věkové skupiny, herna, dětský bazének, videohry, diskotéka pro mládež. Více zde 

(změny ve vybavení lodi vyhrazené; některé služby jsou za poplatek)