Levné plavby - last minute plavby s CK Orbis Link - Loď - MSC Orchestra
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Livorno)

9-denní plavba
strava: plná penze
od 6 065

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 511

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Messina)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 8 280

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (Neapol)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 511
Jste zde: Levné plavby Lodě Plavby MSC MSC Orchestra

MSC Orchestra


Na palubě luxusní lodě MSC Orchestra budete nadšeni ze širokých možností zábavy: ranní jogging, uvolňující whirlpool, zajímavý výlet na pevninu, omlazující parní lázeň, skvělá večeře v čínské restauraci Shanghai, zábava v exotickém baru Savannah nebo živém Zaffiro Bar v hollywoodském stylu. Štěstěnu můžete pokoušet v kasinu Palm Beach a zábava až do rána pokračuje v diskotéce. Děti budou nadšené z dětského hřiště Jungle Adventure a možná si najdou nové kamarády v dětském klubu.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE O LODI:
Lodní společnost: MSC Cruises
Vlajka: Itálie
Rok spuštění na vodu: 2007
Vyrobeno v loděnici: Aker Yards, Francie
Délka / šířka: 294 m / 32 m
Výtlak: 92 409 BRT
Pohon: dieslový motor 40,4 MW 
Rychlost: 22 uzlů
Počet palub pro cestující: 13
Kapacita: 2 550 pasažérů
Počet členů posádky: 1 054  osob

 

Lodě třídy Musica: virtuální prohlídkaVYBAVENÍ LODĚ:

Stravování: 
2 hlavní restaurace s obsluhou, bufetová restaurace s možností posezení uvnitř i na otevřených palubách; za příplatek specializovaná restaurace 4 Seasons a čínská restaurace Shanghai.

Kluby a  bary: celkem 16 různých zařízení - z toho centrální s pódiem The Savannah, kuřácký salonek La Cubana Cigar Room, R 32 Disco, vinárna La Cantinella Wine Bar a další.

Kultura a zábava: divadelní kabaretní show moderovaná ve světových jazycích, živá hudba k poslechu i tanci v barech, kino, knihovna, karetní salonek, internetový koutek, velkoplošná obrazovka nad hlavním bazénem, animační program, diskotéka, karaoke, kasino, barmanské a kuchařské show; nákupní galerie s obchody duty free.

Sport: velké, dobře vybavené fitness s výhledem na moře, multifinkční sportovní hřiště, tenis, dráha pro jogging či walking, shuffleboard, minigolf, skupinové cvičení (jóga, strečink apod.).

Relaxace: otevřený bazén, vířivky, wellness areál Aurea Spa s nabídkou masáží a dalších lázeňských procedur, sauna, pára, solarium, odpočinková relaxační zóna, kadeřník, kosmetika.

Pro děti: dětské kluby s programem a animacemi pro 4 věkové skupiny, herna, dětský bazének, videohry, diskotéka pro mládež. Více zde 

(změny ve vybavení lodi vyhrazené; některé služby jsou za poplatek)