Levné plavby - last minute plavby s CK Orbis Link - Loď - MSC Poesia
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Livorno)

9-denní plavba
strava: plná penze
od 6 065

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 511

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Messina)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 8 280

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (Neapol)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 511
Jste zde: Levné plavby Lodě Plavby MSC MSC Poesia

MSC Poesia


Výzdoba této středně velké výletní lodi je elegantní a střízlivá, společným tématem dekorací je hudba. Veřejné prostory zdobí zajímavé plastiky a obrazy či umělecké fotografie. Místem setkávání na lodi MSC Poesia je rozlehlé atrium s velkolepým schodištěm. Ve dvou velkých hlavních jídelnách se podávají chutné obědy a večeře, gurmáni uvítají speciální restauraci Tex Mex s nabídkou šťavnatých steaků a japonskou Kaito, připravující čerstvé sushi. Večer je nejvíce živo v baru Zebra.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE O LODI:
Lodní společnost: MSC Cruises
Vlajka: Panama
Rok spuštění na vodu: 2008
Vyrobeno v loděnici: Fincatieri, Itálie
Délka / šířka: 294 m / 32 m
Výtlak: 92 490 BRT
Pohon: dieslový motor 58 000 kW 
Rychlost: 22 uzlů
Počet palub pro cestující: 13
Kapacita: 2 550 pasažérů
Počet členů posádky: 987  osob


Lodě třídy Musica: virtuální prohlídka

 
VYBAVENÍ LODĚ:

Stravování: 
2 hlavní restaurace s obsluhou, bufetová restaurace s možností posezení uvnitř i na otevřených palubách; za příplatek specializovaná restaurace L'Obelisco a sushi bar Kaito.

Kluby a  bary: celkem 13 různých zařízení - z toho centrální s pódiem Zebra Bar, kuřácký salonek Cigar Room, S 32 Disco, vinárna Il Grappolo d´Oro Wine Bar a další.

Kultura a zábava: divadelní kabaretní show moderovaná ve světových jazycích, živá hudba k poslechu i tanci v barech, kino, knihovna, karetní salonek, internetový koutek, velkoplošná obrazovka nad hlavním bazénem, animační program, diskotéka, karaoke, kasino, barmanské a kuchařské show; nákupní galerie s obchody duty free.

Sport: velké, dobře vybavené fitness s výhledem na moře, multifinkční sportovní hřiště, dráha pro jogging či walking, shuffleboard, minigolf, skupinové cvičení (jóga, strečink apod.).

Relaxace: otevřený bazén, vířivky, wellness areál Aurea Spa s nabídkou masáží a dalších lázeňských procedur, sauna, pára, solarium, odpočinková relaxační zóna, kadeřník, kosmetika.

Pro děti: dětské kluby s programem a animacemi pro 4 věkové skupiny, herna, dětský bazének, videohry, diskotéka pro mládež. Více zde 

(změny ve vybavení lodi vyhrazené; některé služby jsou za poplatek)