Levné plavby - last minute plavby s CK Orbis Link - Loď - MSC Preziosa
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Levné plavby

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Livorno)

9-denní plavba
strava: plná penze
od 6 065

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (z Janova)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 511

MSC Magnifica - Itálie,Řecko,Malta (Messina)

11-denní plavba
strava: plná penze
od 8 280

MSC Grandiosa - Itálie,Malta (Neapol)

8-denní plavba
strava: plná penze
od 5 511
Jste zde: Levné plavby Lodě Plavby MSC MSC Preziosa

MSC Preziosa


Středomořský glanc velké lodi MSC Preziosa vytváří ušlechtilá krása použitých přírodních materiálů. Ústřední atruim Piazza je vydlážděné mramorem, v centrálním schodišti jsou zalité kameny Swarowski, na obloženích je použito dřevo. Dospělí ocení klidnou zónu Top 18 Exclusive Solarium s nabídkou krátkých masáží, děti budou nadšené z aquaparku se 120 m dlouhou skluzavkou Vertigo. V restaraci Galasy s otevřenou kuchyní se denně připravují chutné večeře o několika chodech.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE O LODI:
Lodní společnost: MSC Cruises
Vlajka: Panama
Rok spuštění na vodu: 2013
Vyrobeno v loděnici: Fincatieri, Itálie
Délka / šířka: 333 m / 38 m
Výtlak: 139 072 BRT
Rychlost: 24 uzlů
Počet palub pro cestující: 13
Kapacita: 3 502 pasažérů
Počet členů posádky: 1 388  osob

 

Loď MSC Preziosa: virtuální prohlídka kajuty
VYBAVENÍ LODĚ:

Stravování:
3 hlavní restaurace s obsluhou, bufetová restaurace s možností posezení uvnitř i na otevřených palubách, restaurace Dedicated pro hosty ubytované v Yacht Clubu; za příplatek specializovaná restaurace L' Arabesque Panoramic, italská Ristorante Italia a steakhause Eataly .

Kluby a bary: celkem 16 různých zařízení - z toho bar s pódiem Phoenician Plaza, Sports & Bowling Diner s velkoplošnými obrazovkami s možností sledovat světové sportovní události, kavárna Il Cappuccino, privátní vyhlídkový salonek pro hosty Yacht Clubu Top Sail Lounge a další.

Kultura a zábava: divadelní kabaretní show moderovaná ve světových jazycích, živá hudba k poslechu i tanci v barech, 4D kino, knihovna, umělecká galerie, karetní salonek, internetový koutek, velkoplošná obrazovka nad hlavním bazénem, animační program, diskotéka, kasino, barmanské a kuchařské show; nákupní galerie s obchody duty free.

Sport: velké, dobře vybavené fitness s výhledem na moře, multifinkční sportovní hřiště, bowling, dráha pro jogging či walking, shuffleboard, skupinové cvičení (jóga, strečink apod.)

Relaxace: otevřený bazén s aquaparkem, tobogán, krytý bazén, vířivky, wellness areál Aurea Spa s nabídkou masáží a dalších lázeňských procedur, sauna, pára, solarium, odpočinková relaxační zóna, kadeřník, kosmetika.

Pro děti: dětské kluby s programem a animacemi pro 4 věkové skupiny, herna, dětský bazének, videohry, diskotéka pro mládež; více zde.

(změny ve vybavení lodi vyhrazené; některé služby jsou za poplatek)