Levné plavby - last minute plavby s CK Orbis Link - Palubní noviny
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Jste zde: Levné plavby Praktické info Palubní noviny

Palubní noviny

Palubní noviny vycházejí každý den a jsou velice důležitým zdrojem informací pro všechny účastníky plavby. Kromě námořních informací o plavbě obsahují také denní program, informace o přístavu, časy vylodění, nalodění a vyplutí lodi.

Palubní noviny vycházejí denně v několika jazycích a jsou doručovány do každé kajuty stevardem. V palubních novinách jsou obsažené velice důležité informace o vaší plavbě.


Českým klientům je obvykle doručovaná anglická jazyková mutace, je však možné si na recepci či u stevarda zajistit doručování novin v jiném jazyce (většinou němčina, italština, španělština, francouzština - podle lodní společnosti a destinace plavby). Expepláře všech jazykových mutací palubních novin jsou k dostání či bývají vyvěšené v recepci.

OBSAH PALUBNÍCH NOVIN:

Námořní informace a informace o přístavu
V úvodníku se dočtete o aktuální navigaci, povětrnostních podmínkách a základní informace o přístavu. Podstatným údajem je aktuální místní čas přistání, číslo paluby pro vylodění, sraz na palubě, aktuální místní čas vyplutí lodi a kontaktní telefonní číslo na agenta. Při některých plavbách se překračují časová pásma, údaje o aktualizaci času jsou pro vás rovněž zásadní.

 

Aktivity na palubě
Vaše dny a noci na lodi mohou být aktivní nebo zcela odpočinkové, přesně podle vašeho přání. Všechny činnosti na lodi jsou pořádány animačním týmem, vy se jen rozhodujete, kdy a jaké aktivity se chcete zúčastnit. Kompletní přehled všech událostí na lodi během každého dne naleznete v palubních novinách.

Otevírací hodiny
Časy podávání jídel se přizpůsobují časům kotvení lodi, otevírací hodiny restaurací či barů vyčtete v palubních novinách.
Služby na palubě - wellness, fotograf, prádelna a podobně vyhlašují různé akční nabídky či výprodeje, o kterých informují v palubních novinách.


Věnujte také pozornost doporučenému stylu oblečení (dress code) pro večeře v restauracích:
"gala" = slavnostní, formální oblečení; "informal", "casual" = neformální, ležérní oblečení


Fotogalerie

Costa Deliziosa