Levné plavby - last minute plavby s CK Orbis Link - Fakultativní výlety na pevnině
X
+420 702 180 081
plavby@orbislink.cz
O
Vyhledávání
Datum odjezdu

Zasílání novinek

Jste zde: Levné plavby Praktické info Fakultativní výlety na pevnině

Fakultativní výlety na pevnině

Fakultativní výlety je možno koupit na lodi nebo rezervovat přímo na webu lodní společnosti. Výlety jsou pečlivě vybírány, aby obsahovaly to nejzajímavější a nejatraktivnjěší, co lze v přístavu a jeho okolí navštívit.

Výlety v jednotlivých přístavech lze zakoupit přímo na lodi u přepážky Excursion Desk nebo si je lze rezervovat prostřednictvím webových stránek jednotlivých lodních společností. Tipy na výlet pro zarezervovanou trasu obdržíte při rezervaci plavby.

Průvodci hovoří anglicky, je však možné zvolit i jiný jazyk, je-li k dispozici. Výlety jsou organizovány s ohledem na program lodi, tj. na časy připlutí / odplutí a vždy ve spolupráci s místními partnery.

Termíny uzávěrek pro rezervace výletů se dočtete v palubních novinách. Na některé výlety je možné vzít jen omezený počet osob a tak doporučujeme koupit si vybrané výlety co nejdříve. Výlety se platí prostřednictvím palubní karty. Při odchodu na výlet dbejte pokynů ohledně místa shromáždění a času odchodu z lodi.

Praktické rady:
- opište si z lodních novin kontakt na místního agenta v přístavu, na kterého se můžete obrátit v případě vážných potíží

- pečlivě si hlídejte své kabelky, peněženky a doklady, rozdělte peníze na více míst; turisté jsou nejčastějším cílem místních kapsářů

- noste stále při sobě kartičku s cestovním pojištěním

- s taxikářem si domluvte předem taxu za požadovanou trasu a nikdy neplaťte předem


Fotogalerie

výlety